Kancelaria Adwokacka adw. Bożenny Zegarskiej świadczy profesjonalne usługi prawne na rzecz klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Siedziba Kancelarii znajduje się w centrum Warszawy (Muranów), ul. Dzielna 72 m 22; 01-029 Warszawa.

Adw. Bożenna Zegarska jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie wpisana została w 2005 r.

Główne obszary praktyki to:

  • prawo cywilne, w tym roszczenia odszkodowawcze (m.in. z tytułu błędów i zaniedbań medycznych), ochrona dóbr osobistych, naruszenie własności, zniesienie współwłasności, sprawy wieczysto księgowe nieruchomości
  • prawo rodzinne (alimenty, rozwód z obywatelami spoza Polski, sprawy nieletnich), spadki
  • prawo pracy,
  • prawo gospodarcze, bankowe, oraz prawo administracyjne.

Obsługa prawna obejmuje udzielanie porad prawnych, przygotowywanie oraz opiniowanie umów, udział w negocjacjach handlowych i finansowych w zakresie kwestii prawnych, a także reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, oraz innymi instytucjami.

Bożenna Zegarska wykonywała wcześniej zawód radcy prawnego, świadcząc usługi prawne na rzecz instytucji finansowych i przedsiębiorców. W 1996 roku została wpisana na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Zajmowała się kompleksową obsługą prawną na rzecz banków komercyjnych, w tym z kapitałem zagranicznym. Prowadziła również sprawy sądowe w postępowaniach gospodarczych i cywilnych. Współpracowała z sektorem banków polskich i uczestniczyła w pracach grup roboczych pod auspicjami Związku Banków Polskich.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez pocztę elektroniczną w celu umówienia się na spotkanie w siedzibie kancelarii, gdzie będziemy mogli zająć się Państwa sprawą.

 

Adres

ul. Dzielna 72 m 22
01-029 Warszawa